Kontakta oss

Låsspecialisten AB

Datavägen 10B, 436 32 ASKIM

Tel: 031-775 19 90

info@lasspecialisten.com

Kontakta oss på

Låssmedsjour

0730 – 61 20 10

Låssmedsjouren är riktad mot våra företagskunder. I mån av tid även till privatpersoner.
Företagskunder mot faktura och privatkunder mot kontant- eller kortbetalning.

 

Jour är tillgänglig på icke butikstider mao kvällar, nätter och helgdagar

 

Vardagar: 17.00 – 08.00
Helgdagar: 16.00 – 08.00

Kontaktpersoner

Låssmedsmästare
Delägare

Niklas Kristiansen
0702 – 61 20 71
niklas@lasspecialisten.com

Låssmedsmästare
Delägare

Andreas Samuelsson
0702 – 61 20 89
andreas@lasspecialisten.com

Låssmedsmästare

Ingemar Nykom
0702 – 61 20 81
ingemar@nykom.se

Låssmedsmästare

Mats Nykom
0702 – 61 20 80
mats@nykom.se

Låssmedsmästare

Anders Göthberg
0702 – 61 20 82
agg@nykom.se

Låssmedsmästare

Jonas Hjertberg
0702 – 61 20 83
jonas@lasspecialisten.com

Låssmedsgesäll

Patrik Bengtsson
0702 – 61 20 84
patrik@lasspecialisten.com

Låssmedsgesäll

Klas Jonsson
0702 – 61 20 86
info@lasspecialisten.com

Låssmedsgesäll

Tommy Olsson
0702 – 61 20 88
tommy@lasspecialisten.com

Låssmedsgesäll

Johan Nordqvist
0702 – 61 20 91
johan@lasspecialisten.com

Larm & Passage

Pierre Freij
0702 – 61 20 75
pierre@lasspecialisten.com

Låstekniker & Passage

Johan Gidlund
0702 – 61 20 70
jg@lasspecialisten.com

Låstekniker & Smide

Kjell G Jonsson
0702 – 61 25 65
kg@lasspecialisten.com

Låstekniker

Lena Jamal
0702 – 61 20 72
lena@lasspecialisten.com

Låstekniker

Kicki Strandman
0702 – 61 20 89
kicki@lasspecialisten.com

Låstekniker

Anton Lerntoft
0722 – 18 48 90
anton@lasspecialisten.com

Låstekniker

Christer Bergendahl
0702 – 61 29 59
christer@lasspecialisten.com

Låstekniker

Jonas Abrahamsson
0722 – 18 47 12
jonis@lasspecialisten.com

Administratör

Titti Ahlin Göthberg
0702 – 61 20 87
titti.gothberg@lasspecialisten.com